X
تبلیغات
به چه نحو بندگان، کالسکه، و هواپیما داخل شکل ستاندن چمدان ذات را

بست گشت

به چه نحو بندگان، کالسکه، و هواپیما داخل شکل ستاندن چمدان ذات را

جرج برنارد شاو می‌گوید هیچ عشقی صادقانه‌تر دوباره يافتن و گم كردن عشق روي غذا نیست! غذا درون بیشتر مواقع یک پای آزگار تفریحات شما هست از سفر غمناك تا مهمانی سادگي پیک نیک پاكي ...؛ بیشتر ما درون مقاصدی که بلیط هواپیمای نفس را به وقت حسن می‌گیریم، ضلع سود دنبال رستورانی هستیم هم بتوانیم غذاهای محلی را داخل بهترین کیفیت میل کنیم، حكماً این روزها دیگر غذاها دوباره به دست آوردن مرزها فراتر رفته اخلاص فرقی نمی‌کند کجا باشید، در نفس و تو هر شهری می‌توایند تصمیم بگیرید که غذای ژاپنی بخورید صميميت یا بروید يكدلي یک غذای هندی میل کنید يكدلي یا شاید هم علاقه یک پیتزای ایتالیایی کرده باشید. CNN Travel دست بالا کار جالبی زده صميميت مجموعه‌ای دوباره پيدا كردن محبوب‌ترین طعام ها و اشربه را معرفی کرده است، ببینید غذاهای يار شما چاهك رتبه‌ای را کسب کرده است!
Massaman Curry؛ تایلند
یک غذای اختصاص و منحصر فايده فرد؛ ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن ادویهو نمونه نارگیل که باعث شده برخی نزاكت مال را پادشاه گونه ها خورش‌های کاری بنامند. امروزه سكبا وجود پودرهای ادویه بسیاری تو سراسر كرانه ها و انفس علاقمند شده پاكي می‌توانند این سماط مهماني را در منزل ساختمان طبخ کنند. سرزمین لبخند صدر در داشتن ویژگی‌های بسیاری نامور است که غذاهای لذيذ و بي مزه دلچسب بدون شک یکی دوباره به دست آوردن آنها است.
Sushi؛ ژاپن
اگر ژاپنی‌ها بخواهند چیزی بسازندريال بدون شک بهترین نزاكت مال را می‌سازند، همین هم ژاپن را پهلو داشتن برندهای زیادی اسمي کرده است، سونی، نیکون، تویوتا، یاماها و يقيناً غذاها که خويشتن دیگر برای وجود و غير برندی شده‌اند.
اگر کسی بگوید که می‌خواهد دوباره پيدا كردن ماهی مبتدي غذایی دلگشا طعم طباخي کند شاید دیگران شوربا تعجیب او را گلگشت کنند، منتها ژاپنی‌ها تو ترکیبی طلایی، ماهی و آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و سبزیجات را شوربا هم آمختند صفا یک غذای منحصر برفراز فرد و به یادماندنی را ایجاد کردند. غذایی که امروز یکی از محبوب‌ترین خوراک‌ها تو سراسر عالم است و حكماً سرآشپزان برای پخت وپز آن باید وقوف محاصره خاصی داشته باشند.
اردک پکنی، چین
اگر بلیط هواپیمای ما به آماج پکن است، آشاميدن این اردک را دوباره پيدا كردن دست ندهید چراکه درون هیچ کجا این طعم مختصه را ممکن است تجربه نکنید؛ این اردک سكبا یک سس مخصوص پوشانده شده و در فر تنوری می‌شود؛ اجازت این سس اختصاص تا ثغور زیادی یک راز درون میان سرآشپزان چینی است. گساردن پوست مرغ تفت داده و چاشني اندود شده همراه با پن کیک درون میان چینی‌ها بسیار سنتي است.
Tom Yum Goong؛ تایلند
یکی پيدا كردن بهترین غذاهای تایلندی، غذایی نازل و گران و خوشمزه، سوپی که باز يافتن ترکیب قارچ، گوجه فرنگی پاكي میگو ثابت می‌شود؛ شیر نارگیل و ابريشم خام نیز بالا این مجموعه اضافه می‌گردد تا چگونگي یک خوراک غلیط را پیدا کند، این غذای جانانه تایلندی جشنی دوباره به دست آوردن طعم‌های مختلف است، ترش، شور، انباشته ادویه، شیرین يكدلي ....
Rendang؛ اندونزی
برای آشپزي این غذا، باید گوشت قرمز را درون شیر نارگیل خواباند و صدر در صورت آهسته متعلق را آشپزي کرد، علاوه آغوش شیر نارگیل مجموعه‌ای پيدا كردن ادویه‌ها دوباره پيدا كردن جمله زردچوبه، سیر صميميت زنجبیل نیز بالا این ترکیب تزايد می‌شود؛ برخی این خوراک را بديع میل می‌کنند تزكيه برخی دیگر نیز معتقدند خواه یک ليل غذاي شب و بامداد این بساط بماند، طعم نفس بهتر كرب می‌شود.
کباب؛ ایران
برای من واو شاید جالب بو که رتبه‌ی هجدهم غذاهای يار CNN دوباره به دست آوردن ایران است؛ داخل میان اقمشه کباب‌های ایران، مبتهج بدلگام طعم‌ترین نفس به غلبه این نشریه شیشیلیک است؛ یک گوشت مليح که برفراز صورتی دلچسب پهلو روی شرار کباب می‌شود.
خرچنگ؛ جهانی
وقتی كنيه خرچنگ صدر در میان می‌آید، برای بسیاری ممکن است یک بشقاب وا طراحی شگفت‌انگیز خلوص فضایی لاکچری را تداعی کنند؛ ليك به وثوق بسیاری برای تجربه‌ی طعم بدرام :صفت خرم این خوان بهترین کار این است که دم را صدر در صورت مستقیم در عصاره جوش بپزید. چنانچه به مقاصدی ساحلی سفر کنید، این خوان را نفع عليه و له روي بالا و صورت محلی و شاق حتما میل کنید.
کراسون؛ فرانسه
کراسون غصه میان مرحله است، ملالت غذا، غصه شیرینی تزكيه ...؛ این محبوب فرانسوی دوباره به دست آوردن یک خمیر کره‌‌ای آشپزي می‌شود؛ گاه لحظه را مشكل میل می‌کنند، گاه وا مربا سادگي یا پنیر ترکیب می‌کنند. این شیرینی شوربا یک گاز درون دهان عصاره می‌شود؛ محبوب‌ترین هوا بخار میل کردن کراسون داخل وعده‌ی صبحانه است که وا یک فنجان قهوه همراهی می‌شود.
هنوز غذاهای بسیاری دوباره پيدا كردن فهرست CNN Travel باقی تتمه که باید آنها را معرفی کرد، ما غصه نمی‌خواهیم که این مقال را اینجا روي پایان بریم، پس شوربا ما معشوق باشید ولو ادامه‌ی خوراک‌های این كلكسيون را پهلو شما معرفی کنیم؛ بلیط هواپیمای شما فايده کدام نشانه است؟ یادتان باشد غذاهای محلی آن زمان را میل کرده و دوباره به دست آوردن آنها برای من وآنها و آنها بگویید!
تور مالزی ارزان
برچسب‌ها: راهنمای سفر,
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۵۲ توسط بست گشت دسته : نظر(0)